Telefon
WhatsApp
İnstagram

Önceliği müşteri memnuniyeti olan Adora Proje & Danışmanlık, işletmelerin istifade edecekleri teşvik ve desteklerden faydalandırarak pazarda gerek rekabetçi olabilmesini gerekse istihdam oluşturmasına katkı sağlamaktır.

  • Saray, Ilıcak İş Merkezi, Atatürk Cd. D:Kat:3 No:20, 44300 Battalgazi/Malatya
  • info@adoraproje.com
  • 0 (532) 708 15 97
  • 0 (422) 3251597
Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Şirket kurucusu Mehmet Mert Çınar’ın, Mali Müşavir ve Bağımsız Denetçi unvanına sahip yaklaşık 20 yıllık tecrübesi bulunmaktadır. Ayrıca birçok firmaya Mali ve Finans Danışmanlığı yapmıştır. Şu an ise Danışmanlık yelpazesini genişleterek KOSGEB, Yatırım Teşvik Belgesi, İşkur Teşvikleri, İhracat Teşvikleri, E-İhracat Teşvik ve Devlet Destekleri, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Teşvikleri, Kişisel Verileri Koruma Kanunu (VERBİS), TKDK, KKYDP, Yurt İçi Marka Tescil İşlemleri gibi açık çağrıları bulunan konularda güçlü ekibi ile Danışmanlık faaliyetine devam etmektedir.

Önceliği müşteri memnuniyeti olan Adora Proje & Danışmanlık, işletmelerin istifade edeceği teşvik ve desteklerden faydalandırarak pazarda gerek rekabetçi olabilmesini gerekse istihdam oluşturmasına katkı sağlamaktır. 

Özel Sektörlerden Yerli ve Yabancı Firmaların Fikir ve Projelerine yön vererek işletmelerin ve ülkemizin kalkınması için katma değer sağlamak.