Telefon
WhatsApp
İnstagram

Önceliği müşteri memnuniyeti olan Adora Proje & Danışmanlık, işletmelerin istifade edecekleri teşvik ve desteklerden faydalandırarak pazarda gerek rekabetçi olabilmesini gerekse istihdam oluşturmasına katkı sağlamaktır.

  • Saray, Ilıcak İş Merkezi, Atatürk Cd. D:Kat:3 No:20, 44300 Battalgazi/Malatya
  • info@adoraproje.com
  • 0 (532) 708 15 97
  • 0 (422) 3251597
Hangi Konular da Danışmanlık Hizmeti Veriyorsunuz?
Mali Danışmanlık, KOSGEB Teşvikleri, İşkur Teşvikleri, Yatırım Teşvik Belgesi, Hazırlanması, Yurtiçi Marka Tescil İşlemleri vb. Hizmetler Sağlamaktayız.
Farklı bir şehirde yaşıyorum sizden nasıl danışmanlık hizmeti alabilirim?
Firmanızın merkezi olan adresin bulunduğu il veya şubenin bulunduğu adresteki ilin yararlanabileceği teşvik ve desteklerden her ilde bulunan temsilcilerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.
Danışmanlık ücreti ne kadar?
Danışmanlık ücretimiz alabileceğiniz teşvik ve desteklerin miktarlarına ve mahiyetine göre değişiklik göstermektedir.
Proje hazırlama süreciniz nasıl?
 Projenizin detayına göre ön hazırlık, proje içeriği ve sizleri de ofise davet edip projeyi inceleme ile sonuca ulaştırma aşamaları gibi süreçler izleneceğinden dolayı belirli bir tarih verilememektedir. Ancak çağrıya açılan projelerde son başvuru tarihi dikkate alınmaktadır.
Danışmanlık hizmetini proje bazlı mı veriyorsunuz?
Danışmanlık hizmetimiz proje bazlı olduğu gibi firmalara aylık danışmanlık hizmeti şeklinde de vermekteyiz.
Yapmak istediğim bir iş modeli var ama nasıl bir mükellefiyetlik ile devam etmem gerekiyor bilmiyorum siz bu konuda nasıl yardımcı olabilirsiniz?
Mali Müşavir unvanına sahip danışmanlarımızca iş fikrinize uygun hangi mükellefiyetlik kaydı yapılması ve nasıl bir yol izlenmesi gerektiği konusunda bilgi verilmektedir.
Kırsal Alanlar için verilen hangi teşvikler için danışmanlık hizmeti veriyorsunuz?
Tarım ve Orman Bakanlığının (KKYDP) ve yine Bakanlığa bağlı Avrupa Birliği desteği (TKDK-IPARD) teşvikleri için danışmanlık hizmeti vermekteyiz
Marka Tescili için danışmanlık hizmeti veriyor musunuz ve ne gibi faydaları var?
Evet yurtiçi markanızın tescilini uzman kadromuz ile gerçekleştirmekteyiz. Markanızı tescil ettirmek gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında rekabet edebilmek ve ihracat desteklerinden yararlanabilmeniz için oldukça önemlidir.
İşkur Danışmanlığı hizmeti veriyor musunuz?
Evet danışmanlık hizmetlerimiz arasında İŞKUR projeleri danışmanlığı yer almakla birlikte personellerinizin prim desteklerinden de istifade edebileceği SGK Teşvikleri danışmanlığı da yapmaktayız.
Kişisel verileri koruma danışmanlığı konusunda desteğiniz var mı?
Danışmanlık firmamız KVKK Danışmanlığı yapmakla birlikte VERBİS Sistemine kayıt işlemlerini de yürütmektedir.
İhracat yapmak istiyorum bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?
Ülkemizin gelişmesine katma değer sağlayan İhracat ve e-ihracat konusunda devlet teşvik ve desteklerinden firmanızı memnuniyetle istifade ettirmekteyiz.